Tätoveeringu eemaldamine

Laser on võrdselt efektiivne ühevärvilise või mitme tooni tätoveeringu eemaldamisel; Ka tätoveeringu suurus ei oma tähtsust, kuna laser tuleb hästi toime nii pisikeste piltide kui ka suurtel nahapiirkondadel tehtud tätoveeringutega.

Kosmeetiline laser garanteerib laitmatu tulemuse ning ei vaja protseduuri vähese valulikkuse tõttu tuimestust.

Väikeste ühevärviliste tätoveeringute eemaldamiseks piisab 2–4 pooletunnisest protseduurist.

Mitmevärvilised tätoveeringud nõuavad rohkem töötlemist sõltuvalt pildi suurusest ja nahatüübist.

Kuna tätoveerimiseks kasutatakse erinevaid värve ja värvaineid ning ka nende pealekandmise sügavus on erinev, siis on tätoveeringu täielikuks eemaldamiseks vajalike protseduuride arv individuaalselt erinev.

Iga protseduuriga kaob muster märgatavalt ja kaob täielikult.

Tätoveeringu eemaldamise protseduurid tehakse 4-8 nädalase pausiga.

Laserseadme ainulaadsus seisneb selles, et impulsi kestus on nelikümmend korda lühem kui tavalistel laseritel, mistõttu on kiirel aega ainult nahast tumedamad värviosakesed ilma kuumenemiseta ja seega ilma kuumutamata lõhkuda. kahjustades nahka. Juba 10-15 minuti pärast on märgata, kuidas joonistus tuhmub. Värvaine laguneb mikroskoopilisteks osakesteks, mis imenduvad rakkudesse 2-3 nädala jooksul ja eemaldatakse organismist lümfisüsteemi kaudu.

Peaaegu pooled tätoveeringutega inimestest otsustavad ühel hetkel oma nahakaunistustest lahti saada.

Laser-tätoveeringu eemaldamise tehnoloogia on jõudnud sellisele tasemele, et täna pole vaja igava pildi eemaldamise otsusega viivitada.

Info telefonil: 55 947 440; 56 627 595